O nas

Firma "ŚWIAT PŁYTEK" powstała w listopadzie 2006 roku z inicjatywy dwóch braci: Macieja i Piotra Jankowy.

Przedsiębiorstwo "ŚWIAT PŁYTEK" z siedzibą w Kępnie zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz, sprzedażą płytek ceramicznych, armatury sanitarnej oraz chemii budowlanej.

W miarę upływu lat firma rozrastał się. "ŚWIAT PŁYTEK" Kępno oferuje wiele ciekawych rodzajów i modelów płytek ceramicznych we wszelkich możliwych wymiarach i fakturach.

W naszym salonie znajdą Państwo płytki do każdego rodzaju wnętrza.

Wyspecjalizowana kadra pomoże Państwu osiągnąć zamierzony efekt przy projektowaniu wnętrza. Projektanci w naszym salonie pomogą Państwu stworzyć niepowtarzalny desing. Nasze projekty charakteryzują się funkcjonalnością i elegancją. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta.

Jak sama nazwa wskazuje - "ŚWIAT PŁYTEK" zobowiązuje nas do posiadania najnowszych kolekcji z najbardziej znanych firm oferujących płytki ceramiczne, oraz armaturę sanitarną.

Dnia 25 maja 2018 roku wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (tzw. RODO). Informujemy, że Twoje dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.
Formularz
Szybka wycena
Formularz kontaktowy

  515 267 578

  biuro@swiat-plytek.pl