Jak spełniamy oczekiwania klientów?

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz stała współpraca ze sprawdzonymi dostawcami krajowymi i zagranicznymi pozwoliła nam zbudować wyjątkową kolekcję płytek ceramicznych.

Systematycznie odwiedzamy targi branżowe, tak aby podążać za trendami oraz spełniać oczekiwania klientów. Uzupełniamy naszą ofertę o nowości technologiczne. Szukamy wyjątkowych rozwiązań spełniających najbardziej wyszukane gusta. W naszej bardzo szerokiej ofercie znajdują się zarówno innowacyjne wzory oraz proste białe płytki.

Dzięki temu niejednokrotnie spotykamy się z opinią, że sprostaliśmy wymaganiom klientów zarówno pod kątem technicznym jak i plastycznym.

Płytki łazienkowe

W każdym mieszkaniu czy domu, łazienka jest takim pomieszczeniem do którego urządzenia przywiązuje się dużą wagę. Zastosowanie płytek ceramicznych w odpowiedni sposób może wyeksponować atuty, zatuszować niedoskonałości, powiększyć optycznie przestrzeń czy stworzyć aurę luksusu lub przytulności.

Szukasz wyjątkowych pomysłów na swoją łazienkę? Skontaktuj się z nami.

Płytki kuchenne

Nasi klienci poszukują bardzo różnych rozwiązań, staramy sie sprostać ich oczekiwaniom. Takie podejście jest źródłem powstania wyjątkowo bogatej kolekcji płytek ceramicznych z głównym przeznaczeniem do zastosowania w kuchni. Spełniają one zarówno wymagania techniczne jak i estetyczne tak ważne w pomieszczeniu jakim jest kuchnia.

W naszej ofercie posiadamy płytki tylko sprawdzonych producentów, dysponujących niejednokrotnie wiekowymi tradycjami w dziedzinie produkcji płytek ceramicznych. To pozwala gwarantować długie funkcjonowanie płytek w niezmienionym stanie.

Zapraszamy do naszego salonu.

Płytki na podłogę

W asortymencie Świata Płytek znajduje się szeroka gama doskonałych jakościowo jak i wyróżniających się wzornictwem płytek podłogowych czy też obecnie zyskujących na popularności płytek panelowych. Na rzecz naszych klientów a także na podstawie doświadczenia staramy się dokonać selekcji tak a by kolekcje prezentowane w naszym salonie były wyjątkowe zarówno ze względu na wzornictwo jak i jakość.

Masz wyjątkowe wnętrza i szukasz do nich płytek podłogowych?
Skontaktuj się z nami pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie.

Płytki na taras

Taras czy balkon to miejsce które wymaga spełnienia szczególnych rygorów technologicznych. Zazwyczaj latem eksponowany jest na działanie słońca przez co silnie się nagrzewa zimą natomiast zalega na nim śnieg. Płytki ceramiczne to idealne rozwiązanie do estetycznego jak i trwałego wykończenia powierzchni tarasu. W kolekcji Świata Płytek, znajdziecie Państwo różnorodne wzory płytek odpornych na mróz jak i o pięknych wzorach.

Płytki obiektowe

Współczesna architektura wnętrz wymaga zastosowywania wyjątkowych materiałów. Wyjątkowych zarówno pod względem estetycznym jak i technologicznym. Współpracując z prze realizacji wielu dużych inwestycji w naszej ofercie pojawił się dział płytek obiektowych, zawierających zarówno płytki podłogowe o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie jak i płytki czy panele ścienne realizujące designesrskie koncepcje architektoniczne

Płytki na basen

Kolejnym zastosowaniem płytki ceramicznej wynikającym z jej podstawowych właściwości są baseny. Zarówno te w domach czy przy domowe, baseny relaksacyjne czy też większe służące pływaniu doskonale sie prezentują wykończone płytkami ceramicznymi.
Płytki mogą stanowić tylko element dekoracyjny lub być podstawą budowania powierzchni pokrywającej basen.

Zapraszamy do współpracy

Proces projektowania

Satysfakcja naszego klienta definiuje nasz sukces.

ZAINTERESOWAŁA CIE NASZA OFERTA?

Masz dodatkowe pytania?
Szukasz miejsca z szerokim asortymentem płytek?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ!